Про нас

Бренд "ВСТРОЙКА" був створений в 2007 році. Основною задачею на той час був розвиток ринку побутової техніки та аксесуарів для кухонь в регіоні. Ішов час, змінювалися технології, а ми набиралися досвіду, збільшуючи коло постійних клієнтів та постачальників і відточуючи наш сервіс до ідеального стану. Ми надзвичайно цінуємо довіру, яку виявляють до нас клієнти, тому працюємо за найвищими стандартами якості. В нашому салоні-магазині Ви знайдете товари від більш ніж 40 світових брендів. Вбудована техніка, кухонні мийки, змішувачі, витяжки, холодильники, пральні машини та безліч аксесуарів - у нас є все для Вашої кухні.  Професійні продавці-консультанти підкажуть, яка саме техніка підійде для Вашої оселі. На всі товари, представлені в салоні-магазині "ВСТРОЙКА", надається гарантія, ми не лише доставимо техніку, але й допоможемо з встановленням та налаштуванням. Цінова політика компанії максимально відповідає співвідношенню ціна-якість, завдяки співпраці з офіційними представництвами брендів в Україні ми встановлюємо мінімальні ціни на весь асортимент наших товарів.

 

В  середині 2011 року наша компанія провела тотальний ребрендинг. Ми удосконалили наш сервіс та корпоративний стиль. Для Вас, шановні клієнти, це означає, що відтепер в салоні-магазині "ВСТРОЙКА" на Вас чекатиме, ще більш якісне обслуговування та професійний персонал. Для тих, хто надає перевагу покупкам через інтернет, з жовтня 2011 року працює наш веб-сайт  vstroyka.net.ua. На його сторінках Ви можете ознайомитись з останніми новинками у  світі техніки. 

 

Підсумовуючи все вищесказане, хочемо запевнити Вас, що салон-магазин "ВСТРОЙКА" завжди дбає про своїх клієнтів та пропонує доступні та максимально якісні товари. Завітайте до нас за адресою: м.Вінниця, вул. Келецька ,61а та  переконайтеся в цьому. Також ви можете зв'язатися з нами за тел: (0432) 69-38-36. Вдалих покупок разом з салоном-магазином "ВСТРОЙКА"!